ישראל דוג'ו - מרכז הידע

בשביל להיות לוחם, צריך גם ידע...

אחד השלבים החשובים לכל אומן לחימה, לוחם או לוחמת, הוא לצבור ידע - המידע שמשלים את הטכניקה ונותן לנו תובנות על שיטת הלחימה שאנו לומדים ועל אחרות, ברמה הפילוסופית והפרקטית.

ספריה אנציקלופדיה אומנות לחימה


<מידע מורחב על כל שיטות אומנות הלחימה שאפשר ללמוד בישראל (ואחרות): אומנויות לחימה מסורתיות, מודרניות וקלאסיות, מיפן, סין קוריאה, ישראל ועוד – עם כל מה שחשוב לדעת

כלי נשק באומנויות לחימה מסורתיות

מידע מורחב על כל הנשקים באומנויות הלחימה המסורתיות - מרחבי העולם (סין/יפן ועוד): חרב, מקל, חץ וקשת, חנית, שוריקן, נשקי הסמוראים, הנינג'ות ועוד

מונחים ושפות באומנות לחימה

המונחים בשיטות אומנות לחימה שונות, בהקשר לטכניקות, נשקים ועוד

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה תצמחו, תתחזקו ותהפכו לטובים יותר!

התמדה 100%
כח פיזי 50%
כח נפשי 75%

רשימת רכיבים מומלצת (הערכים לא נבדקו על ידי תזונאית)

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת עמוד מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ישראל דוג'ו.

כל הזכויות שמורות © israeldojo 2018-2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.