אומנות לחימה יפנית עם נגינאטה (רומח יפני) 

נגינאטה היא כלי לחימה יפני קדום, אשר בנוי ממוט עץ ארוך עם להב מעוגל המוצמד לקצה.
כלי לחימה זה קיבל מעמד מיוחד ביפן אצל נשים לוחמות ומזוהה עם "נשים סמוראיות" (אונה-בוגיישה). הנגינאטה שהייתה בשימוש לוחמים סמוראים גברים הייתה כבדה וארוכה יותר, וזו שנועדה לשימוש נשים קלה וקצרה יותר.

בישראל תחום הנגינאטה מובל על ידי גור נדזבצקי, אשר נפצע במלחמת לבנון השניה, השתקם ומקדיש את חייו לאומנויות הלחימה היפניות. גור מחזיק בחגורה שחורה דאן 3 בנגינטה, משתתף קבוע באליפויות אירופה ולומד גם איאיידו וכלי נשק יפניים מסורתיים נוספים.

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל החוגים והמאמנים לאומנות לחימה ברחבי הארץ

אפשרויות קידום ופרסום למורים ומאמנים

התחברות מאמנים/מאמנות

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות ©  2019
תנאי שימוש  |  צור קשר

אומנות לחימה מובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר וחזקים יותר

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר