קונג פו

אומנות לחימה סינית

פנימי - חיצוני - רך - קשה

קונג פו - מגוון רחב של אומנויות לחימה אשר מקורן בסין. ישנן שיטות ידועות יותר וידועות פחות, לעתים נעשית חלוקה בין "אומנויות פנימיות" ל-"אומנויות חיצוניות", אך בפועל למרות שכך נראה לעתים בהתחלה, ככל שמתקדמים מגלים כיצד החיצוני הופך פנימי, והפנימי הופך לחיצוני. חלוקה נוספת לאומנויות הסיניות היא לסגנונות דרומיים וסגנונות צפוניים. הביטוי "קונג פו" נאמר בהקשר לכל דרך אשר דורשת סבלנות, אנרגיה וזמן ללמידה.

“Your mind is like this water, my friend.

When it gets agitated, it becomes difficult to see.

But if you allow it to settle,

the answer becomes clear.”

"What is defeat? Nothing but education,

nothing but the first step to something better."

- Bruce Lee

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת פרופיל מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות © 2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר