קרב מגע

מערכת לחימה להגנה עצמית

קרב מגע נוצרה כשיטה המאגדת טכניקות להגנה עצמית ממגוון אומנויות לחימה, כשהדגש על טכניקות קצרות ויעילות אותן ניתן ליישם במהירות.
השיטה נוצרה על ידי אימי ליכטנפלד על בסיס ג'וג'יטסו יפני ושיטות אחרות. אימי ז"ל הגדיר את השיטה כמערכת מתפתחת ולא "קפואה". כיום קרב מגע הינו מונח בינלאומי. בישראל קיימים ארגונים שונים תחת שמות שונים המלמדים קרב מגע כאשר תכנית הלימודים והטכניקות דומות למדי בכולם עם הבדלים קטנים (לדוגמא "קרב מגן" וכו').

"הדרך הנכונה היא הדרך הפשוטה - הקצרה  והמהירה ביותר."

האנשים באומנות הלחימה - קרב מגע

מפורסמים שעושים קרב מגע

  • בראד פיט - הכוכב ההוליוודי התחיל להתאמן בקרב מגע בעבור צילומי סרט ואישתו באותו הזמן אנג'לינה ג'ולי הצטרפה אליו
  • דניאל קרייג - כוכב סרטי ג'יימס בונד גם כן הגיע לקרב מגע בעבור צילומים
  • ג'ניפר לופז - השחקנית/זמרת התאמנה בקרב מגע בעבור סרטה "Enough" משנת 2002
  • טום קרוז - ניתן לראות אותו בסרטיו מבצע טכניקות קרב מגע
  • שון פן - הבמאי/שחקן מתאמן קבוע בקרב מגע
  • טיילר פרי - הבמאי/שחקן האמריקאי, אמר שאימונים בקרב מגע עזרו לו המון וגם בהורדת משקל
  • הילרי סוונק - השחקנית ציינה בראיון על השטיח האדום שהיא מתאמנת בקרב מגע ואוהבת כל רגע

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת פרופיל מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות © 2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר