מילון מונחים – ביגוד באומנויות הלחימה הסיניות

כיום במרבית בתי הספר לאומנויות הלחימה הסיניות בדרך כלל לא נוהגים להתלבש באופן מסורתי, והנהוג הוא לבישת בגדי השיטה (חולצה פשוטה עם סמל בית הספר).

יחד עם זאת, ישנם מורים הנוהגים להגיע לשיעורים בלבוש סיני מסורתי.

דוגמאות ללבוש קונג-פו סיני מסורתי:

  • מורה קונג פו סיני
    לבוש קונג פו מסורתי

*כפי הנראה הסיבה לכך שלבישת ביגוד מסורתי בסין אינו נפוץ כמו כביפן/קוריאה, היא השינוי שהתרחש עם השלטון המנצ’ורי אשר חייב קוד לבוש שונה מהלבוש שהיה נהוג במשך מאות שנים בסין, ולאחר מכן עם עליית הקומוניזם חוייבו כלל התושבים בלבוש אחיד עד שנות השמונים של המאה שעברה.


ביגוד קונג פו במגוון הסגנונות הקיימים בסין ובאומנויות המסורתיות,
ניתן למצוא בחנויות המקוונות הבאות:

Tai Chi Tranquility – ארה”ב

Kung Fu Direct – ארה”ב

Jonie Uniforms – ארה”ב

 
 

מילון מונחים 

אינדקס כלי נשק


 
 
 

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל החוגים והמאמנים לאומנות לחימה ברחבי הארץ

אפשרויות קידום ופרסום למורים ומאמנים

התחברות מאמנים/מאמנות

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות ©  2019
תנאי שימוש  |  צור קשר

אומנות לחימה מובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר וחזקים יותר

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר