אקרויוגה – היתרונות של אקרויוגה לגוף ולנפש

אוהבים אתגרים? אוהבים כיף? …אקרויוגה תהיה מושלמת עבורכם!

אקרויוגה תנוחה מתחילים

מה זה אקרויוגה?

אקרויוגה היא שילוב של אקרובטיקה ויוגה המתבצעת בין שני שותפים: גבר ואישה, אישה ואישה, גבר וגבר – בכל מקרה זה כיף ולא עניין רומנטי, למרות שזה ספורט מדהים גם לזוגות ומחזק אמון הדדי.

בכל תרגולי אקרויוגה הבסיסיים יש שני מתרגלים:
שותף אחד הוא הבסיס (“בייס” – base) ואילו השני מעל “עף” (באנגלית וברוב השפות קוראים לזה “פלייר” – flyer).

הבסיס תומך במי שעף בסדרת תנועות המשלבות שיווי משקל, כוח ואקרובטיקה.

אקרויוגה רומנטיקה

 

 

הנה כמה יתרונות שאקרויוגה מעניקה:

+ חוזק שרירי ליבה (CORE)

אקרויוגה זה לא כזה קל. זה דורש הרבה כוח בשרירי הבטן על מנת לאזן את שאר חלקי הגוף, ויעזור לך לפתח את החוזק הזה אם חסר לך כרגע כוח באותם השרירים. בין אם תבלו יותר בתפקידי בסיס או פלייר, תצטרכו הרבה כוח בשרירי הבטן בכדי לשמור על עצמך או על הפרטנר מאוזנים באוויר.

על ידי תרגול סגנון תנועה ייחודי זו, תפתחו מודעות לגוף ולמיקומו במרחב שלא מאוד שכיחה בעיסוקים אחרים. תצטרכו להשתמש בטכניקה נכונה כדי להשלים את התנועות מבלי שהפרטנרים ייפלו.

אקרויוגה קבוצה

 

+ בניית שרירים

שרירי הבטן הם לא החלק היחיד בגוף שמקבל תשומת לב חזקה באימוני אקרויוגה. אתם תבנו גם שרירים ברגליים, בזרועות ובחזה על ידי התמיכה בפרנטרים, או על ידי שמירה על הגוף שלך זקוף בזמן שאתם עושים תנועות ו”עפים” באוויר.

 

אקרויוגה לעוף

 

+ רגיעה

בנוסף לאתגרים הפיזיים של האקרויוגה, היא מכילה גם היבט “טיפולי” המשלב תנוחות אוויריות עם מסאז’ ומתיחות. אלמנט זה של אקרויוגה עוסק כולו בנתינה וקבלת חסד אוהב מהפרטנרים. בתרגול הזה אשר מתבצע פעמים רבות בסוף שיעורי אקרויוגה – השותפים מתחלקים לנותנים ומקבלים.

 

 

 

“משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך. מטרת החיים היא לשתף אותה עם אחרים.”

MOVE פורטל תנועה - שיעורי תנועה מובמנט

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support