למה כדאי להתאמן בריקוד אווירי, חישוק וריקוד על עמוד?

יש כל כך הרבה סוגי ספורט ותחביבים שונים שאפשר לנסות. תלייה הפוכה על משי אווירי, איזון על חישוק והסתובבות סביב מוט לא נמצאים בתפריט של כולם.

הנה כמה מהסיבות העיקריות למה כדאי לכם לשקול לנסות ולהנות!

HOP AERIAL

פיתוח כוח

סיבוב, טיפוס, ירידה ואפילו רק עלייה על החישוק דורש מידה מסוימת של כוח. תהיו כל כך מרוכזים בניסיון להשיג תנועות שאתה אפילו לא תבינו כמה השרירים שלכם עובדים וכמה כוח בונים בהדרגה! המוט, החישוק האווירי והמשי האווירי מפעילים את שריר הליבה ללא הרף כדי לייצב הגוף.

עוצמה

 

בונים בטחון עצמי

יש משהו בלהיות באוויר שמגביר את הביטחון שלך באופן מיידי!

השתתפות בשיעורי עמוד/אוויר לא רק גורמת לך להיראות מדהים, היא גם גורמת לך להרגיש מדהים! סוף סוף לעשות את המהלך הקשה הזה שעבדת עליו במשך זמן רב גורם לך ממש להרגיש בפסגת העולם!

משי אווירי

לנעול את העקבים הגבוהים ביותר ולהחליק מסביב למוט, גם אם אף אחד אחר לא יכול לראות אותך, יגרום לך ללכת עם חיוך קטן…

 

מגדיל את הגמישות

שחררו את היצירתיות!

אין הרבה פעילויות בהן אפשר לעשות סשן אינטנסיבי ומזיע ולהרגיש כל שריר בגוף שלך רועד, או לשים את המוזיקה האהובה עליך ופשוט לרקוד.

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות במהלך מפגשי האימון שבאמת מאפשרים לצד היצירתי שלך להשתחרר!

 

רכבת באוויר הופ וריקוד עמוד

מגביר את הגמישות

במהלך מפגשי העמוד/האוויר שלך, לעתים קרובות תגלו שאתם מתמתחים בלי באמת לנסות (שזה סוג המתיחה הטוב ביותר!).

ביצוע כל תרגיל הופך את השרירים לגמישים, ובעזרת המקל/חישוק תתמתחו ולו במעט כדי לבצע את התנועות או לגרום לתנועות להיראות טוב יותר; ככל שתהיו מתקדמים יותר, תוכלו לנסות מהלכים שדורשים גמישות לביצוע. תרגול תנועות אלה יגדיל באופן מהותי את הגמישות שלך.

 

פוגשים אנשים חדשים!

כאשר כולם יחד בשיעור כולם מנסים לעשות את אותו המהלך, קשה שלא להרגיש קשר. זו קהילה כל כך ידידותית ותומכת שבה כולם רוצים שכולם יצליחו, האווירה בתחרויות ובאירועים היא מדהימה.

 

MOVE פורטל תנועה - שיעורי תנועה מובמנט

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support