דרכים לזרימה

בית ספר לאומנות לחימה: קונג פו, בה גואה ז'אנג , טאי צ'י , שינג אי צ'ואן

אומנויות לחימה סיניות, תנועה ומרפא.

 • Kung Fu
 • BaGuaZhang
 • Tai Chi
 • Xing Yi Quan


פרטי קשר:

052-2699610

אלדן פרידמן
מאמן ראשי

המורה אלדן פרידמן בעל ניסיון של 35 שנות אימון ו-23 שנות הוראה.
אלוף הגביע האטלנטי החמישי באנגליה ותלמידם של 6 מורים מפורסמים: יהודה גומא, אודי רענן, ג`וני קוונג מינג לי, פיטר יאנג, קזואו אישי, סו דונג צ`ן - האגדה החיה.
אלדן מלמד את הקונג פו בצורה מסורתית עם דגש על ניסיון קרבי ואפקטיביות.
אלדן מלמד סדנאות של הגנה עצמית


השיעורים מתאימים ל: ילדיםמתבגריםבוגרים

ניתן לתאם אימון אישי ושיעורים פרטיים באומנות לחימה

זה הזמן!

השאירו פרטים לתיאום שיעור ניסיון:

דרכים לזרימה

בבית ספרנו ways to flow אנו למדים 4 אומנויות לחימה, אשר כול אחת מהן, מכילה ושמה דגש, על יסוד מסויים, אשר נותן טעם ומייצר איכות תנועתית וחווייתית. כול 4 האומנויות הללו, מתרכזות לבסוף לשיטה אחת, שיטת הפרפר, אשר הינה גם שיטת צ'י גונג נפלאה וגם שיטה תמציתית אשר מזקקת ומאספת את כול שאר האומנויות לתרגול אחד משלים בכמה רמות ואספקטים. כלומר שיטת הפרפר, היא גם אומנות לחימה וגם שיטת טיפוח ופיתוח אנרגיה נפלאה.

- שאולין קונג פו – הנתיב האבוד של בודהא – מייצג את אלמנט האש. התפרצויות, בעיטות , אגרופים, הטלות והפלות וכול'. שיטה מהירה, קלילה אשר משחררת את התלמיד ונותנת לו תחושת חיוניות, מהירות תגובה ותנועה וכוח. דגש על יישום קרבי, עמידות בדרישות אימון לא פשוטות ופיתוח רוח לחימה מעודנת וחזקה.

- טאי צ'י צ'ואן – סגנון יאנג וסון – מייצגת את אלמנט המים. רכות, קבלת האחר , שינוי עם תנועת היריב, הקשבה לכוחות הפנימיים, תשומת לב לנשימה, לתנועת האנרגיה בגוף, חישה מוגברת לתנועת היריב (בתרגול זוגות) והרפייה.

- שינג אי צ'ואן – 5 האלמנטים – מייצגת את יסוד האדמה. יצירת מבנה חזק וברור, התפרצות פנימית כמו לבה מתוך האדמה. דגש על תנועת גוף אחידה, הרמוניה בין הכוונה ותנועת הגוף.

- בא גואה זאנג – הדרקון והסנונית – מייצגת את יסוד האוויר. שינוי, מניפולציות, חילופי מצבים במהירות בזק, תנועה ספירלית מסתחררת, תרגול הליכה במעגל ואפליקציות מורכבות. דגש על יכולת שינויי תנוחות ופוזיציות, חשיבה אינטואיטיבית ותנועת גוף עקלתונית.

כול אחת מהשיטות מכילה את כול 4 האלמנטים וכול אחת מהשיטות שמה דגש מוגבר, על הבנה ויישום של אחד ולפעמים שני אלמנטים. על כן רצוי ללמוד יותר משיטה אחת ולתת לעצמך לחוות, יותר מאומנות אחת, כדי לקבל הבנה חווייתית עמוקה, של ייצור אנרגיות שונות בגוף ובנפש וכן קבלת תמונה מקיפה יותר, מה ניתן לעשות וכיצד להשתמש בכלים , שאומנויות אלו מספקות.

האומנויות הסיניות הן מהעתיקות בעולם, ככאלו, הן מספקות, מגוון רחב ביותר של כלי מחקר וחוויה. הן מורכבות, וקשות ליישום מיידי, אף על פי כן, הן מייצרות חידתיות תמידית, אתגר אינסופי ומחקר פנימי שיתן, לך מתנה מסקרנת, לכול החיים לחוות ולהעשיר את חייך. הן משפרות בריאות כללית, מעניינות והחלק הכי מעניין בהן הוא, שעם הגיל כוחן עולה ולא יורד, הן אינן ספורטיביות בטבען, אלא עובדות עם חוקי הטבע הפנימיים וככאלו הן מספקות למתאמן/ת בהם חיוניות וכוח לא רגילים.

4 האלמנטים מתרכבים אט, אט להבנה פנימית, אינטואיטיבית רגשית אחת. אשר אט, אט מביאות את המתרגל/ת להבנה של ריק ומלא. כאשר מחקר הריקות הולך ומעצים, ההבנה האמיתית של האומנויות אלו מתגלה והן הופכות מאומנויות לחימה, לכלי משנה חיים ותודעה.

זמני אימונים

 • ראשון Open
 • שני Open
 • שלישי Open
 • רביעי Open
 • חמישי Open
 • שישי Open
 • שבת Closed

כתובת: אורן 25
עיר: חיפה
איזור:

click to enable zoom

שאלות? שלחו הודעה!

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת פרופיל מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות © 2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר