קנדו

אומנות לחימה בחרב יפנית

ספורט יפני מסורתי

קנדו (Kendo – 剣道) היא אמנות לחימה המבוססת על סיוף בחרבות יפניות, שפותחה במאה ה-16 כדי לאחד מספר רב של טכניקות שונות.
קנדו נלמד עם חרבות עשויות במבוק חצוי (שינאי) ומגני גוף וראש שנועדו לאפשר אימון קרבות ללא נזק למתאמן. המטרה של הקנדוקה (מתאמן בקנדו) היא "להרוג" את היריב באמצעות פגיעה יעילה אחת (one blow).
אימוני קנדו מתאפיינים בעבודה אירובית גבוהה וכח מתפרץ. לצד העבודה מול יריבים, מתרגלים גם קאטות עם חרבות.

"The end of our way of the sword

is to be fearless when confronting our inner enemies

and our outer enemies.."

"We train for a thousand days,

whether we win or lose is decided in an instant..."

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת פרופיל מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות © 2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר