בה גואה ז'אנג

קונג פו סיני מסורתי

BaGuaZhang

בה גואה ג`אנג נחשב לקונג פו פנימי. אמנות לחימה זו מבוססת על תנועה ושינוי. האימון בבה גואה ג`אנג מדגיש עבודה בגוף רגוע, תנוחת שלד נכונה, תנועה בהרמוניה עם הרפלקסים הטבעיים של הגוף כאשר כל התנועות נשלטות ע"י הכוונה.
לוחם הבה גואה מחפש את הנקודות החלשות בהגנה של יריבו ונמנע מהתנגשות חזיתית של כח בכח. הקפה והסטה של הכח הנכנס או התנגדות היריב וכניסה מזוויות שונות מאפשרת גם ללוחם קטן או חלש יתרון בקרב ושימוש יעיל בכוחו.

    The eight internal palms emphasize force. The miracle of combat is found here.
    The eight external palms emphasizes combat. They bring out the miracle of force.
    The arts of the internal and external eight palms are born from the mutual interaction and neutralization.

כל השיטות טובות.

איזו שיטה הכי טובה?

השיטה בה אנו צומחים, מתחזקים והופכים לטובים יותר!

כל המאמנים לאומנות לחימה:

כניסה לאיזור ניהול למאמנים/מאמנות:

פתיחת פרופיל מורה/מועדון לאומנות לחימה:

המידע המוצג באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד. על מנת לתרגל אומנות לחימה ו/או נשקים של אומנות לחימה יש ללמוד עם מורה מוסמך ולתרגל לפי הנחיות המורה – על מנת לשמור על עצמך ועל חבריך.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים וכל חומרים אחר הכלולים באתר, באם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לישראל דוג'ו בלבד. אין לשכפל, להפיץ, למכור, להעתיק, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או חלק מתכניו של האתר, כולל גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל אלמנט המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש.

כל הזכויות שמורות © 2019

אומנות לחימה היא דרך חיים שמובילה לחוזק נפשי ופיזי, כח רצון, יכולת התמודדות עם אתגרים והטמעת ערכים של כבוד הדדי, חברות ושיתוף פעולה.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מילדים קטנים ועד גיל 120 - בנים, בנות, נערים ונערות - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר.

עולם אומנויות הלחימה פתוח לכולם: מגיל 3 ועד 120 - לכל אחד ואחת יש מה ללמוד ולקבל דרך אומנויות הלחימה, ולהפוך לטובים יותר